Baxter

Baksiu jest psiakiem, który w życiu ma niestety dużo pecha. W 2017 roku był naszym podopiecznym i miał wtedy to szczęście, że znalazł wspaniały oddany dom. Niestety jego opiekunka tragicznie zmarła, a chłopak wrócił pod naszą opiekę. Bakster ma około 8 lat, jest to pies w typie akity, którego nazywamy kompaktową wersją. Chłopak jest niezwykle proludzki, bardzo lubi kontakt z człowiekiem, uwielbia przychodzić na głaski i nadstawia tyłek do czochrania. Umie wiele komend, pięknie chodzi na smyczy. Jego ulubioną sztuczką jest stawanie na tylnych łapach i proszenie o kolejnego smaczka. Doskonale wie, jak działa to na ludzi i zawsze próbuje w ten sposób wyżebrać kolejny smakołyk. Bakster przez kilka lat mieszkał w bloku, świetnie odnajdzie się więc w mieszkaniu, ale dom z ogrodem również go zadowoli, bo w naszym DT bardzo lubi być na zewnątrz. Zachowuje się czasem jak szef podwórka. W stosunku do innych psów jest dość łagodny, nie jest konfliktowy, nigdy nie prowokuje bójek. `Oczywiście zaczepiany przez innego psa, może się odgryźć. Na koty nie reaguje, jednak jest ryzyko, że za uciekającym kociakiem pobiegnie.
Szukamy dla niego spokojnego, zrównoważonego domu w którym zostanie już na zawsze. Bakster jest idealnym psem dla ludzi, którzy szukają fajnego, kontaktowego towarzysza który nie będzie wymagał bardzo intensywnej pracy. Wymaga średniej aktywności, więc standardowe spacery i kontakt z innymi psami w zupełności go zadowoli. Chłopak przebywa w naszym DT pod Poznaniem. Jest wykastrowany i zaszczepiony.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *