Baxter

Baxter ma około 7 lat, był podopiecznym naszej fundacji i został od nas adoptowany w 2017 roku. Niestety w wyniku ogromnej tragedii stracił swój dom. Jego opiekunka popełniła samobójstwo, a Baxter wrócił pod naszą opiekę. Chłopak miał fantastyczny dom, a jego opiekunka przepracowała z nim prawie wszystkie problemy, z jakimi się borykał przed adopcją. Baxter zna wiele komend, świetnie dogaduje się z innymi psami, lubi kontakt z człowiekiem, ale na początku bywa nieufny w stosunku do obcych osób. Szukamy dla niego spokojnego i wyrozumiałego domu, takiego na całe życie. Baxter jest zdrowy, poza problemami z tarczycą. Na codzień przyjmuje fotrhyron. Obecnie przebywa w naszym DT pod Poznaniem.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.