Snow w typie husky

Snow jest młodym, około 2 letnim psem. Jego życie nie było różowe, został znaleziony w lesie, przywiązany do drzewa. W jego szyję wrastała obroża. Mimo tak trudnych przejść Snow jest niezwykle otwartym i towarzyskim kawalerem, który bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Jak na haszczaka przystało ma niewyczerpane pokłady energii. Bardzo lubi biegać, chętnie zaczepia do zabawy i zawsze ma coś do zrobienia. Przy okazji jest potwornie inteligentny, w lot łapie nowe komendy, a naukę traktuje jak fantastyczną zabawę. Jest to pies, który MUSI mieć naprawdę aktywny dom oraz ludzi, którzy mają pomysł na „robienie rzeczy” z psem. Idealnie odnajdzie się w psich sportach, takich jak np. agility, i świetnie będzie bawił się w trakcie takiego treningu. Absolutnie nie jest to pies, który zadowoli się krótkimi spacerami wokół bloku. Jeśli jego energia nie zostanie odpowiednio spożytkowana, chłopak na pewno znajdzie sobie zajęcie, co może nie spodobać się nowym opiekunom.
W stosunku do innych psów jest bardzo kulturalny, jeśli nie jest zaczepiany zachowuje się bardzo dobrze. Sytuacja zmienia się, kiedy jakiś pies jest w stosunku do niego nachalny. Snow potrafi się pięknie odgryźć i przestaje być miły.
Nie nadaje się do domu, gdzie są małe zwierzęta i trzoda chlewna. Koty i gryzonie będzie traktował jak interaktywną zabawkę i może próbować na nie polować. Podobnie wygląda to z bydłem.
Szukamy dla niego raczej domu z ogrodem, gdzie ogrodzenie będzie solidne i dość wysokie. Jest to typowy haszczak, więc potrafi przeskoczyć płot i udać się na samowolną wycieczkę. Mógłby mieszkać w bloku, pod warunkiem zapewnienia mu odpowiedniej stymulacji ruchowej i umysłowej.
Chłopak przebywa obecnie w naszym DT pod Poznaniem. Jest wykastrowany, zaszczepiony o odrobaczony.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *