Snow

Snow jest młodym, około 2 letnim psem w typie haszczaka/łajki, który został znaleziony w lesie. Ktoś przywiązał go do drzewa i zostawił. Chłopak miał wrośniętą w szyję obrożę i był w bardzo kiepskiej formie fizycznej. Aby usunąć obroże potrzebny był zabieg chiruirgiczny. Obecnie doszedł już do siebie, po dawnych ranach nie ma śladu, a Snow zaczyna rozglądać się za nowym domem. W jego żyłach zdecydowanie płynie haszcza krew. Jest bardzo energiczny, jego akumulatory niemal się nie wyczerpują. Uwielbia biegać, wszystko dookoła go interesuje i ciekawi. Kawaler nie lubi się też nudzić i perfekcyjnie potrafi znaleźć sobie jakieś konstruktywne zajęcie, które nie do końca może podobać się jego człowiekom. Bez problemu pokonuje niskie ogrodzenia i ma małą tendencję do samowolnego zwiedzania okolicy. Ale te małe wady nie umniejszają jego absolutnemu urokowi. Bo ten pies jest niezwykle przyjazny w stosunku do ludzi. Uwielbia towarzystwo człowieka, bez problemu nawiązuje relacje i potrafi oczarować. Szukamy dla niego aktywnego domu, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu i będzie umiał odpowiednio przekierować jego energię. Snow będzie zachwycony zwiedzaniem nowych miejsc, nie pogardzi długą wycieczką w góry, czy bieganiem przy rowerze. Świetnie sprawdzi się też w psich sportach. W stosunku do innych zwierząt jest nieco dominujący. W pierwszym kontakcie próbuje przejąć kontrolę, ale jest szansa, że dogada się ze spokojną, zrównoważoną suczką. Kota niestety raczej pogoni. Snow przebywa w naszym DT pod Poznaniem. Jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. 

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.