Grumpie- ok 3 letnia sunia

Grumpie trafiła do nas z interwencji w pseudohodowli przeprowadzonej w okolicy Jarocina. Z początku była bardzo nieufna i wycofana, nie chciała nawiązywać kontaktu z opiekunką tymczasową, a próby dotykania jej kończyły się ostrzegawczym kłapaniem zębami. Z czasem zaczęła się otwierać i obecnie jest już bardzo kontaktową i wesołą dziewczynką, choć typem przytulaka raczej nie będzie. Ma własną definicję przestrzeni osobistej i bycie blisko nie musi oznaczać siedzenia na człowieku. Nadal zdarza jej się spłoszyć podczas gwałtownych ruchów, ale nie reaguje już kłapaniem paszczy. Zaczęła się też bawić i nadrabia okres szczenięctwa. Grumpie na inne suczki reaguje słabo, w stosunku do samców jest spokojna o ile pies jej nie zaczepia. Sprowokowana potrafi się odgryźć. Koty nie robią na niej większego wrażenia, więc ma szansę dogadać się z kotem o ile zapoznanie będzie spokojne i kontrolowane. Grumpie może z początku mieć problem z odnalezieniem się w nowych, nieznanych jej sytuacjach i większą ilością bodźców, ale przy odrobinie cierpliwości na pewno uda się to przepracować. W przypadku adopcji Panny preferujemy dom bez małych dzieci. Sunia przebywa w okolicach Poznania, jest wykastrowana.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *