Grumpie- ok 3 letnia sunia

Grumpie trafiła do nas z interwencji w pseudohodowli przeprowadzonej w okolicy Jarocina. Z początku była bardzo nieufna i wycofana, nie chciała nawiązywać kontaktu z opiekunką tymczasową, a próby dotykania jej kończyły się ostrzegawczym kłapaniem zębami. Z czasem zaczęła się otwierać i pozwala już na dużo więcej jeśli chodzi o kontakt fizyczny. Widac, że człowiek nie kojarzy jej się za dobrze, a jej zachowanie jest lękowe i dystansujące. Dla Grumpie szukamy domu cierpliwego, który da jej dużo przestrzeni i czasu na zbudowanie zaufania. Panna raczej nigdy nie będzie nadmiernie wylewna i nie będzie psem, który jest przyklejony do człowieka, więc potrzebuje opiekuna, który będzie umiał to uszanować, ale jednocześnie będzie próbował z nią nad tym pracować. Grumpie przebywa w naszym DT pod Poznaniem. Jest odrobaczona, zaszczepiona. Przed wydaniem do adopcji będzie wysterylizowana.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *