Gaja

Gaja to dostojna panna, która została nam przekazana przez schronisko w Opocznie. Jest to dama w średnim wieku, bo ma około 8 lat, ale jest bardzo żwawa i energiczna. Galopuje po wybiegu jak kozica, czerpie ogromną przyjemność z denerwowania psów, które znajdują się w boksie i garnie się do człowieka na czochranie i przytulanie. Gaja jest naprawdę bardzo kontaktowa, ale też widać że niepewnie czuje się w nowych sytuacjach. Kiedy wchodzi do miejsce które jest dla niej obce nieco się stresuje i szuka wsparcia u człowieka, którego zna. W stosunku do innych psów nie jest agresywna, ale widać że lubi rządzić i nie przepada za psami które chcą w relacji być górą. Zdarza jej się też zrobić zadymę w stadzie i rozstawiać towarzystwo po kątach. Gaja jak na swój wiek i przejścia jest w bardzo dobrej formie. Badania diagnostyczne ma dobre, w środkach norm laboratoryjnych, nie wykazuje też cech chorobowych. Kręgosłup, jak na sunię która wielokrotnie rodziła jest w ładnej linii, nie wykazuje cech bolesności. Wiemy jak trudno znaleźć jest dom dla psa w średnim wieku, ale mamy nadzieję że na Gaję gdzieś czeka jej człowiek, który da jej jeszcze kilka pięknych, spokojnych lat życia. Gaja przebywa w hoteliku pod Płońskiem i tam czeka na swojego jedynego człowieka.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *