Co mam zrobić, żeby adoptować od Was psa?

Zasady adopcji

Zapoznaj się uważnie z opisem rasy, zastanów się czy akita jest psem dla Ciebie. Jeśli uważasz, że tak- napisz do nas :).
W szczególności prosimy Cię o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania

Zakładamy, że nie trafiłeś tu „na skróty” i że nie obca Ci jest lektura opracowań „Świadomy wybór” „Choroby” oraz „Alergie„, które zdarzają się u akit. Jeśli jednak z jakichś powodów umknęły one Twojej uwadze, prosimy- pochyl się nad nimi przez chwilę zanim odpowiesz na nasze pytania.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej. 

Konto bankowe:

Fundacja AWP
Bank: PKO BANK POLSKI S.A.
IBAN: PL 82 1440 1387 0000 0000 1000 8875
SWIFT(BIC): BPKOPLPW

PayPal: poczta.akity@gmail.com

Gdy już się wszystko dobrze poukłada i zdecydujemy wspólnie o adopcji, przyjeżdżając po swojego przyjaciela przywieź ze sobą dla niego smycz i obrożę. Jeśli podróż do domu będzie długa – pomyśl też o misce z wodą.

Zastrzeżenie! Nie podpisujemy umów adopcyjnych jak również nie wydajemy psów osobom niepełnoletnim. Jeśli jesteś osobą poniżej 18 roku życia - prosimy o kontakt i rozmowę Twoich Rodziców bądź opiekunów prawnych.