Szaj

Szaj jest młodym 1,5 rocznym psem, którego zabraliśmy ze schroniska. Został odłowiony w polach, gdzie błąkał się od dłuższego czasu. Jest to pies, który nie miał zbyt dużego kontaktu z człowiekiem lub ten kontakt nie należał do przyjemnych. Jest bardzo lękowym psem, który przy człowieku za wszelką cenę stara się być niewidzialny. Nie ma w nim krztyny agresji, daje się głaskać, można go dotykać, jednak widać że taki kontakt jest dla niego zupełnie obcy i nie sprawia mu przyjemności. Kiedy jest zapinany na smycz kładzie się na ziemi i stara czołgać. Sytuacja zmienia się, kiedy obok niego pojawia się inny pies. Szaj w towarzystwie innego czworonoga bardzo się otwiera. Chodzi sprężyście, smycz nie jest już taka straszna i dość chętnie podchodzi do człowieka, bo naśladuje swoich psich kumpli. Widać, że towarzystwo innego psa bardzo mu pomaga i daje mu ogromne wsparcie. Powoli uczy się, że człowiek jest w porządku i że nie ma się czego bać. Przed nim jeszcze sporo pracy, ale już teraz wiemy, że najlepszą opcją dla niego będzie znaleźć dom, w którym jest już inny pies. To pozwoli mu lepiej odnaleźć się w nowej sytuacji. Szaj przebywa obecnie w hoteliku pod Warszawą, gdzie można go poznać.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.