Suzu- ok. 2 letnia sunia

Suzu już po zabiegu sterylizacji. Szybko doszła do siebie i pomyka w gustownym pomarańczowym kubraczku. Zabieg zniosła bardzo dobrze, choć w gabinecie dała popis swoich umiejętności wokalnych i głośno wyraża niezadowolenie związane z zabiegami okołooperacyjnymi.Po zdjęciu szwów mała będzie gotowa do adopcji, więc można już słać ankiety adopcyjne. Suzu jest absolutnie fantastyczną dziewczynką, która kradnie serca wszystkich. Jest bardzo kontaktowa, lubi być blisko człowieka, chętnie przychodzi na głaski i uwielbia sie bawić. Jest młodziutka, bo nie ma jeszcze 2 lat, więc obecnie jest trochę w fazie młodzieżowego głupolstwa. Jest też malutka, jak na akitę, ale to akurat duży atut. W stosunku do innych psów jest bardzo otwarta, nie prowokuje bójek, choć umie się odgryźć, jeśli jest taka potrzeba. Spokojnie może zamieszkać w domu z innym psem, z dziećmi też nie powinno być kłopotu, pod warunkiem, że będą nauczone życia z futrzakiem pod jednym dachem. Do skorygowania są jeszcze spacery na smyczy. Na fotkach możecie zobaczyć Suzu z naszym nowym podopiecznym Yukim. Jak widać, całkiem nieźle się dogadują. Panna przebywa w hoteliku pod Płońskiem.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *