4 letnia Ajra w typie AA

Poznajcie nasza nową podopieczną. Oto Ajra, sunia, która koczowała na stacji benzynowej. Została nam przekazana przez schronisko w Jędrzejewie. Sunia ma około 4 lat, jest bardzo przyjazna, towarzyska i niezwykle wesoła. Całą drogę do domu tymczasowego rozdawała buziaki. Bardzo dziękujemy Schronisku oraz Fundacji "Zawsze razem" za przekazanie nam Panny. Byli z nami w stałym kontakcie, na bieżąco dostawaliśmy informacje jak mała się zachowuje. Przyjechała do nas w bardzo dobrej formie, wysterylizowana i  zaszczepiona.
Lubi kontakt z człowiekiem i dobrze reaguje na obce osoby. Uwielbia czochranie, jej ulubioną zabawą jest gra w piłkę. W swoim domu tymczasowym ładuje się do łóżka i lubi,  jak jej opiekun jest blisko. Ale są też minusy. Ajra ma tendencje do samowolnych wycieczek i pomysły na jakie wpada przy próbie ucieczki potrafią zaskoczyć. Raz nawiała niszcząc ogrodzenie. Kiedy usłyszała,  że tak nie wolno,  kolejną ucieczkę zorganizowała sobie wskakując na garaż i przeskakując ogrodzenie (jak?  Wie tylko ona) . Ajra jest niezwykle inteligentna i potrafi wykorzystać to perfekcyjnie. W stosunku do innych zwierząt jest raczej spokojna,  choć dużo lepiej reaguje na płeć przeciwną. Z suczką raczej będzie konflikt, kota może pogonić. Panna zeka na nowy dom w Szczecinie.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.