MA DOM- Axel

Imię:Axel
Nazwisko:Biały
Płeć: samiec taki połowiczny :)

Axel ma 1,5 roku, jest wykastrowany, zaczipowany, dobrze rozumie się z innymi psami, ale i koty mu nie przeszkadzają. Troszkę jeszcze wystraszony, nieśmiało szuka kontaktu. Nie ma w nim grama agresji. Ładnie chodzi na smyczy, ale świata jeszcze się uczy.
Szukamy dla Axla domu wyrozumiałego i cierpliwego. Idealnie gdyby miał psiego towarzysza do wspólnych zabaw. Dom z ogrodem do wspólnych zabaw, to coś czego chłopak potrzebuje. Czułby się idealnie w domu, gdzie ciągle ktoś jest.
Przeszedł długą drogę zanim trafił do miejsca, w którym przebywa teraz (hotelik pod Krakowem). Jego przygoda zaczęła się na wschodzie Polski, gdzie niespokojny duch przemykał pomiędzy domostwami. Jedni go dokarmiali, inni przeganiali. Ludzie, którym jego los nie był obojętny w poszukiwaniu pomocy dla psa trafili i do nas. Pomimo, że bohater tej opowieści nie jest akitą- jakoś nie potrafiliśmy odmówić. Czy dobrze?...haha, to się okaże...
"Kupa luda" go łowiła, bo skubaniec "dziki". Klatki łapki, podchody…aż po kilku dniach biaganiny i potów udało się go ująć. Początkowo umieściliśmy uciekiniera we współpracującym z nami domu tymczasowym u Natalii. Niestety, w ciągu miesiąca dał nogę dwukrotnie, pokazał nam jak "przenikać" ściany.  Jego ofiarami padły metalowe drzwi (odgięte) i okienna klamka (ogryziona skutecznie). Szeroko otwieraliśmy "twarze" ze zdziwienia.....Białego namierzało pół Polski, podczas gdy on sam kilkanaście kilometrów dalej, przy budce z kebabem pożywiał się w najlepsze :)
<…>
Zdjęcia, filmiki, dalszy ciąg przygód i wszelkie bieżące info znajdziecie na fanpage blondyna :) O wszystkich jego i naszych postępach w socjalizacji dowiecie się z tej strony. 
Zapraszamy serdecznie!
1 lipca w Dzień Psa Axel został adoptowany :)
Pięknie dziękujemy!

AwP na FB

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException

Edit.
Znaleziony. Już w domu poszukiwania 7 osób przyniosły efekt. Skubaniec na osiedle Darka wrócił i się tam kręcił. Monia chciała dołączyć do jeszcze skromnej 3 osobowej ekipy wiec na piechotę zaczela przemieszczac sie w rejon poszukiwań. Zadzwonila by powiedzieć że idzie do nas, a tu proszę biala ninja zapyla na jej osiedlu, a w sluchawce tylko słychać Axel, Axel.... Hoshi idz do Axla🤣 Po chwili odezwala się ...jest u nas. Wiec szybko w samochód i zmiana miejscówki. Po kilku godzinkach jest. Przemoczeni ale spełnieni. A Marcel vel Axel jsk gdyby nigdy nic rozłożył się w samochodzie i lulu.

Uciekłem... znowu... Prądnik Biały Kraków.
Jestem zachipowany. Jestem koloru białego, mam na imię Marcel ale moge reagować również na imię Axel, bo jestem z adopcji. Zostałem wzięty 8 dni temu. Mam piegowate prawe ucho, ciapki są koloru rudego. Jestem bardzo płochliwy...

Bardzo proszę o udostępnianie.
... WięcejMniej

Zobacz na FB

Patrzcie jak się bawię!!! ~ Marcel ... WięcejMniej

Zobacz na FB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *