Koseki- 3 letni rudzielec

Koseki jest około 3 letnim samcem, który został nam przekazany przez OTOZ Animals po rozbiciu pseudohodowli w powiecie kartuskim na Pomorzu. Koseki jest bardzo przyjaznym psem, który świetnie czuje się w towarzystwie człowieka. Bardzo lubi się bawić, kocha czochranie i przytulasy. Ale jest też typowym przedstawicielem swojej rasy, który wszystko robi na swoich własnych zasadach. Jest bardzo energicznym psem, który lubi aktywny tryb życia. Jest niezwykle ruchliwy, ciekawski i chętny do zabawy. Szybko się nakręca i trzeba w odpowiednim momencie go przyhamować, bo potrafi skakać jak koza i wpada na człowieka z ogromnym impetem. Ciężko go zmęczyć, ciągle ma coś do roboty. Koseki szybko się rozprasza, wszystko wokoło jest dla niego interesujące. Wymaga długich spacerów, bardzo lubi  poznawać nowe miejsca i zwiedzać nieznane mu tereny. Szukamy dla niego domu aktywnego, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu, ponieważ, gdy staje się znudzony, potrafi sam znaleźć sobie nowe zajęcia w postaci niszczenia różnych przedmiotów. Świetnie odnajdzie się w domu z ogrodem, ale ważne jest, aby ogrodzenie było wysokie. Chłopak bez problemu radzi sobie z niższymi płotami i ma tendencję do samodzielnego zwiedzania okolicy. Dom z ogrodem nie oznacza jednak tego, że pies będzie mieszkał na zewnątrz, Koseki uwielbia towarzystwo człowieka. Mieszkanie z kotem nie wchodzi w grę, bo Koseki będzie koty ganiał i traktował jak interaktywną, uciekającą zabawkę, z czego koty zdecydowanie nie będą zadowolone Z innymi psami dogaduje się różnie, jeśli go zaczepiają potrafi się odszczekać. Chłopak może dogadać się z suczką, pod warunkiem, że odpowiednio zapozna się ze sobą zwierzęta.  Koseki jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Przebywa w naszym DT pod Poznaniem.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.