MAJĄ DOMY- Hana i Nuki.

Siostrzyczki, akity amerykańskie, które trafiły do nas prosto z interwencji z pseudohodowli.
Hana – krótkowłosa dziewczyna, niezwykle przyjazna, otwarta i śmiała. Jest chodzącą miłością i wulkanem energii. Garnie się do człowieka, dosłownie kocha wszystkich ludzi dookoła. Chętnie podkłada się do głaskania, zamaszyście rozdaje buziaki i nachalnie domaga się uwagi. Nie ma problemu z innymi zwierzętami, dogaduje się niemal z każdym gatunkiem. Na Hanie życie w pseudohodowli odbiło się piętnem na jej zdrowiu. Dziewczyna trafiła do nas mocno wychudzona, widać, że od szczenięcia miała niedobory składników odżywczych, co poskutkowało między innymi oklapniętymi uszami. Hana ma też obustronną dysplazję stawów biodrowych. Prawa kończyna jest w nieco gorszym stanie. Całe szczęście na chwilę obecną nie wykazuje objawów bólowych, świetnie kompensuje też wadę i nie ma problemów z poruszaniem się. Ze względu na jej dysfunkcję będzie jednak wymagała regularnej, odpowiedniej aktywności oraz rehabilitacji i leczenia w późniejszym wieku
NUKI – długowłosa panienka, która jest nieco wycofana i lękowa. Nuki ma dużą nieufność w stosunku do człowieka, boi się gwałtownych ruchów i wydaje się być ciągle w trybie czuwania. Bezpiecznie czuje się w obecności swojej siostry i widać, że Hana działa na nią uspokajająco. Kiedy siostra za bardzo się oddala, Nuki traci oparcie i nerwowo szuka jej wzrokiem. Kiedy już się przekona do człowieka chętnie nawiązuje kontakt, zjada smaczki i daje się głaskać. Jest bardzo dostojną i dumną suczką. Nuki będzie wymagać dużo cierpliwości i sporo pracy nad zdobyciem zaufania nowego opiekuna.
Dziewczyny szukają swoich domów. Wprawdzie mogą iść do domu osobno, ale najlepiej byłoby gdyby zostały razem, z uwagi na ogromną więź jaka je łączy. Przebywają w naszym hoteliku pod Krakowem.

Obydwie dziewczyny już w nowych domach :)
Pięknie dziękujemy za adopcje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *