AwP, adopcja, Stefan

Stefan- szukamy domu

Ile osób tyle imion ma ten rudzielec. A to jest po prostu i po ludzku- Stefan.
Mix -obstawiamy -husky'ego, akity oraz owczarka szkockiego :)
Stefan ma ok. 3 lat i chociaż wygląda na duży gabaryt – to raczej waga piórkowa. Zaledwie 18 kg. plus 2 kg. futra :). Średniej wielkości znaczy się chłopak.
Przyjazny dla suczek, psy-samce i koty zupełnie ignoruje. Nie prowokuje bójek.
Nie umie chodzić na smyczy, a w samochodzie siedział chyba pierwszy raz w życiu jadąc do swojego DT. Ale jest pojętny i szybko się uczy, więc przy odrobinie determinacji ze strony właściciela da się to "ogarnąć" bez problemu.
Stefek ma dużo energii, i potrzebuje "sportowego" opiekuna, który go wybiega. Niechętnie pozostaje sam. Zdarza mu się wtedy niezbyt głośno, ale z nutą tęsknoty w głosie zawodzić. Weź to pod uwagę myśląc o adopcji, bo w bloku takie śpiewy mogą przeszkadzać sąsiadom.
Stefan uwielbia towarzystwo człowieka i gdy ten tylko jest w zasięgu wzroku- pies zajmuje się swoimi sprawami. Nie narzuca się,  niemniej lubi być głaskany.
Co by tu jeszcze?  Fajny pies dla fajnego Człowieka :).....Aha! no jasne. Stefan nie lubi  bobków, czyli suchej karmy. Nawet za cenę spadku wagi z kości na ości. Bez problemu natomiast wcina mokrą z puszek. Wydaje nam się, że idealny byłby dla niego BARF.
Szukamy dla rudzielca Opiekuna aktywnego, który będzie Stefana wyprowadzał na biegające spacerki. Może być to dom z ogrodem i towarzystwo innego psa.
Stefan jest zaczipowany, odrobaczony i wykastrowany. Przebywa w domu tymczasowym pod Poznaniem.

Zainteresowany adopcją? – zapoznaj się z zasadami adopcji , wypelnij i wyślij do nas poniższy formularz.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.

 Wzór umowy adopcyjnej. 

e-mail: kontakt@akity.pl
tel. 516677827 po godz. 17.30

Zosia, do adopcji

Zosia- szukamy domu

Zobaczcie, mamy kolejną cudną podopieczną. Oto ok. 5 letnia Zosia! Jej historia to prawie dwa lata w przechowalni gminnej w woj. mazowieckim. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *