AwP, adopcja, Stefan

MA DOM- Stefan

Ile osób tyle imion ma ten rudzielec. A to jest po prostu i po ludzku- Stefan.
Mix -obstawiamy -husky'ego, akity oraz owczarka szkockiego :)
Stefan ma ok. 3 lat i chociaż wygląda na duży gabaryt – to raczej waga piórkowa. Zaledwie 18 kg. plus 2 kg. futra :). Średniej wielkości znaczy się chłopak.
Przyjazny dla suczek, psy-samce i koty zupełnie ignoruje. Nie prowokuje bójek.
Nie umie chodzić na smyczy, a w samochodzie siedział chyba pierwszy raz w życiu jadąc do swojego DT. Ale jest pojętny i szybko się uczy, więc przy odrobinie determinacji ze strony właściciela da się to "ogarnąć" bez problemu.
Stefek ma dużo energii, i potrzebuje "sportowego" opiekuna, który go wybiega. Niechętnie pozostaje sam. Zdarza mu się wtedy niezbyt głośno, ale z nutą tęsknoty w głosie zawodzić. Weź to pod uwagę myśląc o adopcji, bo w bloku takie śpiewy mogą przeszkadzać sąsiadom.
Stefan uwielbia towarzystwo człowieka i gdy ten tylko jest w zasięgu wzroku- pies zajmuje się swoimi sprawami. Nie narzuca się,  niemniej lubi być głaskany.
Co by tu jeszcze?  Fajny pies dla fajnego Człowieka :).....Aha! no jasne. Stefan nie lubi  bobków, czyli suchej karmy. Nawet za cenę spadku wagi z kości na ości. Bez problemu natomiast wcina mokrą z puszek. Wydaje nam się, że idealny byłby dla niego BARF.
Szukamy dla rudzielca Opiekuna aktywnego, który będzie Stefana wyprowadzał na biegające spacerki. Może być to dom z ogrodem i towarzystwo innego psa.
Stefan jest zaczipowany, odrobaczony i wykastrowany. Przebywa w domu tymczasowym pod Poznaniem.

26.09.2020 r. Stefan został adoptowany 🙂
Pięknie dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *