MA DOM – Morik

Morik trafił do nas ze schroniska w Gliwicach. Pod naszą opieką przeszedł niesamowitą przemianę. Z psa, który z początku był wystraszony, nie chciał wychodzić z budy i szczekał na wszystkich dookoła, stał się naprawdę fajnym, akicim kawalerem! Bardzo się otworzył i powoli będzie wypatrywał nowego domu. Morik jest 2letnim chłopakiem, który poza kojcem zachowuje się jak dobrze wychowana akita. Kiedy wraca do kojca zaczyna znów szczekać na ludzi i poburkiwać. Ma lęk separacyjny, zostawiony sam potrafi wyć i zawodzić. Dla Morika szukamy domu, który zna specyfikę rasy i będzie miał czas na budowanie relacji z nim. A pies bardzo nieufnie reaguje na zmiany i złe je znosi. Nowy człowiek Morika powinien mieć przede wszystkim czas na odpowiednią pracę z nim, również na pracę nad silnym lękiem separacyjnym. Rekomendujemy dom wolnostojący oraz ludzi, którzy nie będą go na długo zostawiać samego.
28.02.2021 Morik został adoptowany :)
Pięknie dziękujemy!

Zainteresowany adopcją?
Zapoznaj się z naszymi procedurami oraz opisem rasy.
Wypełnij i wyślij poniższą ankietę. Po jej otrzymaniu odezwiemy się do Ciebie.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.

wzór umowy adopcyjnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *