Szczeniaki- Klusek- adoptowany, Księżniczka szuka domu.

UPDATE: Klusek adoptowany, domu nadal szuka Księżniczka.
Księżniczka rośnie , pięknieje i wypatruje swojego jedynego człowieka! Dziewczynka ma około 6 miesięcy, jej matka była Akitą, ojciec NN. Księżniczka jest bardzo kontaktowym i energicznym psem. Jest ciekawa świata, chętnie zwiedza nowe tereny i zbiera zupełnie nowe niuchy. Ciekawi ją absolutnie wszystko, co dzieje się dookoła, jest odważna i bardzo pewna siebie. Dobrze toleruje inne zwierzęta, nie ma problemu z psami oraz z kotami. Księżniczka jest też małą cwaniarą, zdającą sobie sprawę ze swojego ogromnego uroku osobistego. Trzeba więc uważać, żeby nie okręciła sobie człowieka wokół łapki, bo potrafi to robić perfekcyjnie. Jest niezwykle inteligentna, bystra i błyskawicznie się uczy (tych dobrych i tych mniej dobrych zachowań). Panna przebywa w naszym DT pod Poznaniem.
-----------
Takie oto małe poczwary "prawie akity" znajdują się pod naszą opieką. Przedstawiamy Wam Kluska i Księżniczkę dzieciaki są pół akitami, ich mama była Akitą, ojciec zdecydowanie NN. Klusek to taki prawdziwy kluseczek, lubi się przytulić i być głaskany, mniej Akici od siostry , kontaktowy wesoły, można go skarcić słownie i się nie "obraża ", z innymi psami chętny do zabawy ale próbuje po szczeniacku dominować. Będzie raczej nieduży, bo łapki ma takie troszkę przykrótkie.
Księżniczka ma w sobie sporo z akity, zarówno w zachowaniu jak również w wyglądzie. To prawdziwa Księżniczka, potrzebuje uznania ale takiego akiciego : "chwal, kochaj , nie wieszaj " , broi, jak to szczeniak, ale nie można jej karcić słownie zbyt "ludzko " (innych karceń nie stosowano...) bo zamyka się w sobie... Kochana, otwarta, kontaktowa, mądra 
Dzieciaki mają 4 miesiące i zaczynają się rozglądać za nowymi, odpowiedzialnymi domami!

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.