MA DOM- Dingo

Dingo jest młodym psem w typie akity amerykańskiej, który trafił do nas ze schroniska w Sosnowcu.
Jest to akici indywidualista, który musi nabrać ogłady i nauczyć się dobrych manier. W stosunku do człowieka, w pierwszym kontakcie jest raczej obojętny, bardziej zaineresowany otoczeniem, niż zapoznaniem się z osobą, która go odwiedza. Po pewnym czasie otwiera się i nawet zaczepia do zabawy. Jest młodym i energicznym psem, który będzie wymagał sporo pracy i czasu. Nowy właściciel będzie musiał popracować z nim nad podstawami posłuszeństwa oraz nad prawidłową nauką chodzenia na smyczy, bo chłopak, póki co ciągnie na spacerach jak parowóz.
W związku z tym, że Dingo został porzucony przez właścicieli jako młody pies, nie maił okazji nawiązać prawdziwej, mocnej relacji z człowiekiem. Jest bardzo inteligentny, szybko się uczy, dlatego, przy odrobinie poświęconego czasu, na pewno będzie świetnym towarzyszem życia.
Dingo nie toleruje innych psów, jest mocno terytorialny i nawet wspólny wybieg po chwili zaczyna traktować jak własne terytorium. Nie lubi też kotów. Stosunek do dzieci nieznany.
Dla Dingo szukamy domu, który zna specyfikę rasy i będzie potrafił pracować z tak młodym kawalerem. Najlepiej bez innych zwierząt.
Jest zachipowany i wykastrowany.
Dingo został adoptowany 14 stycznia 2021
Serdecznie dziękujemy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *