Uchiko i Pyh

Uchiko (3,5 roku) i Pyh (7 lat) to para, która przyjechała do Polski z Ukrainy. Psiaki również wypatrują nowego, kochającego domu. Pyh jest totalnym psem-plastrem. Kocha człowieka miłością ogromną i gdyby mógł siadałby ludziom na kolanach Uwielbia głaski, nadstawia się do czochrania i ciągle zasypuje człowieka soczystymi całusami. Lubi być w centrum uwagi i nawet jeśli uwaga skupia się na jego koleżance, to sprytnie pcha się pod pachę, żeby przypadkiem o nim nie zapomnieć. Lubi sobie "pogadać", zwłaszcza, gdy uważa, że nie jest otoczony odpowiednią atencją Mimo swoich 7 lat, jest wesoły, bardzo energiczny i zachowuje się jak dzieciak. Uchiko również jest bardzo proludzka, chętnie się przytula, ale nie jest tak nachalna jak jej kumpel. Kiedy już zaspokoi swoją potrzebę bliskości odchodzi i kładzie się blisko człowieka. Uchiko ma alergie pokarmowe, które czasem dają się we znaki, jednak przy odpowiednio zbilansowanym żywieniu ten problem znika. Ważne, żeby dostawała dobrą karmę, bez wypełniaczy i sztucznych dodatków. Para jest absolutnie urocza! Są to psiaki, które nawet w parze nie będą sprawiały problemów. Przed przyjazdem do Polski mieszkały w domu, są nauczone czystości, nie niszczą. Pięknie chodzą na smyczy, mieszkały też z dziećmi. Szukamy dla nich domu najlepiej w parze, bo są przyzwyczajone do swojej obecności. Dom bez kotów i innych zwierząt. Niestety jest spora szansa, że kot im się nie spodoba. Para przebywa obecnie pod Poznaniem. Uchiko jest po zabiegu sterylizacji, Pyh czeka jeszcze na zabieg kastracji.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.