Uchiko i Pyh

Uchiko (3,5 roku) i Pyh (7 lat) to para, która przyjechała do Polski z Ukrainy. Psiaki również wypatrują nowego, kochającego domu. Pyh jest totalnym psem-plastrem. Kocha człowieka miłością ogromną i gdyby mógł siadałby ludziom na kolanach Uwielbia głaski, nadstawia się do czochrania i ciągle zasypuje człowieka soczystymi całusami. Lubi być w centrum uwagi i nawet jeśli uwaga skupia się na jego koleżance, to sprytnie pcha się pod pachę, żeby przypadkiem o nim nie zapomnieć. Lubi sobie "pogadać", zwłaszcza, gdy uważa, że nie jest otoczony odpowiednią atencją Mimo swoich 7 lat, jest wesoły, bardzo energiczny i zachowuje się jak dzieciak. Uchiko również jest bardzo proludzka, chętnie się przytula, ale nie jest tak nachalna jak jej kumpel. Kiedy już zaspokoi swoją potrzebę bliskości odchodzi i kładzie się blisko człowieka. Uchiko ma alergie pokarmowe, które czasem dają się we znaki, jednak przy odpowiednio zbilansowanym żywieniu ten problem znika. Ważne, żeby dostawała dobrą karmę, bez wypełniaczy i sztucznych dodatków. Para jest absolutnie urocza! Są to psiaki, które nawet w parze nie będą sprawiały problemów. Przed przyjazdem do Polski mieszkały w domu, są nauczone czystości, nie niszczą. Pięknie chodzą na smyczy, mieszkały też z dziećmi. Szukamy dla nich domu najlepiej w parze, bo są przyzwyczajone do swojej obecności. Dom bez kotów i innych zwierząt. Niestety jest spora szansa, że kot im się nie spodoba. Para przebywa obecnie pod Poznaniem. Uchiko jest po zabiegu sterylizacji, Pyh czeka jeszcze na zabieg kastracji.

UPDATE 05.10.2022: Uhiko adoptowana- pięknie dziękujemy!

Nowego domu nadal wypatruje Pyh

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.