Kelly- 6 letnia AI szuka domu

Kelly, trafiła pod naszą opiekę niedawno. Została nam przekazana przez Fundacja Zwierzęca Polana. Przebywa w DT pod Poznaniem.Jest naprawdę spokojną i zrównoważoną sunią w wieku około 6 lat, która bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Chętnie podchodzi na myzianki i lubi spędzać czas przy ludziach. W stosunku do innych psów nie wykazuje cech agresji. Nawet jeśli pies na nią szczeka, dziewczynka udaje, że tego nie widzi. W stosunku do kotów jest w miarę spokojna, ale kiedy widzi uciekającego kociaka w pierwszym odruchu próbuje go gonić. Ładnie chodzi na smyczy i lubi spacerować. Kelly szuka domu, który poświęci jej czas i uwagę, bo nie jest to pies, który lubi przebywać sam. Panna czeka na zabieg sterylizacji, który z uwagi na niedawną cieczkę może się odbyć dopiero za około miesiąc, i będzie wyczekiwać nowego, odpowiedzialnego domu.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i odeślij nam poniższą ankietę. Odezwiemy się wkrótce 🙂

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *