Gloria – 3,5 letnia

Gloria to piękna 3,5 roczna sunia, która została przyprowadzona do schroniska jako znaleziona na ulicy. Jaka jest jej historia, nie wiemy. Gloria to bardzo towarzyska, proludzka i spokojna sunia, który bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Lubi być blisko, chętnie ładuje się na kolana i bardzo lubi głaski. W stosunku do obcych ludzi jest również bardzo otwarta i spokojna. Gloria bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie sprawia na spacerach większych kłopotów. W stosunku do innych zwierząt jest neutralna, ale wiemy już, że w stadzie lubi rządzić. Obecnie mieszka w domu tymczasowym i skonfliktowała się z rezydującym stadem o zasoby. Zdarzyło jej się również zaatakować rezydującego kota. Dla Panny szukamy domu, bez większej ilości zwierząt. Panna bez problemu powinna dogadać się ze spokojnym samcem. Przy większej ilości rezydentów może być niestety problem z pogodzeniem ze sobą stada. Dom z kotem wchodzi w grę, jeśli nowa rodzina poświęci czas na spokojne wprowadzenie psa do kota i będzie miała możliwość kontrolować tę relację. Stosunek do dzieci nie jest nam znany, dlatego w tej kwestii będziemy bardzo ostrożni. Gloria przebywa w DT w okolicy Piły. Przed adopcją będzie wysterylizowana. 

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *