Hirek – 4 letni AI szuka domu

Hirek jest około 4 letnim psem, który został oddany przez właścicieli, którzy nie mieli możliwości się nim zajmować
. Jest to bardzo towarzyski kawaler, który niezwykłe lubi spacery. Szuka domu, który zapewni mu sporo ruchu oraz urozmaicone wędrowanie, ponieważ nie lubi ciągle chodzić w te same miejsca. Kiedy Natalia (nasz DT) wyprowadza go na spacer, muszą co drugi dzień zmieniać kierunek, bo kawaler szybko się nudzi. Świetnie odnajdzie się w mieszkaniu, w rodzinie która co jakiś czas będzie zabierać go do nowych miejsc . Hirek może dogadać się z innym psem, jeśli zostaną sobie odpowiednio przedstawieni. Nie zaczepia psów, nie szuka awantury, ale zaczepiany potrafi się odszczekać. Na spacerach jest nieco rozproszony i czasem ciągnie na smyczy, jednak przy odrobinie pracy da się to skorygować.
Czasami bywa uparty, lubi czochranie, ale tylko wtedy, kiedy sam ma na to ochotę. No i jest wielkim miłośnikiem kałuży, potrafi się w nich położyć i moczyć swoje bielutkie futerko. Po spacerze w deszczowy dzień można się więc spodziewać błotnego potworka.
Herek jest zdrowy i wykastrowany. 

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i odeślij nam poniższą ankietę. Odezwiemy się wkrótce 🙂

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *