Yumi i Mayu – Dwie sunie do adopcji razem :)

Dziewczyny trafiły do nas z powodu ciężkiej sytuacji rodzinnej właściciela. Zostaliśmy poproszeni o znalezienie im nowego, wspaniałego domu.
Yumi (biała suczka) ma 6 lat. Jest niezwykle przyjazną i proludzką suczką, która jest bardzo otwarta na człowieka. Od razu nawiązuje kontakt z człowiekiem i rozdaje buziaki na prawo i lewo. Jest bardzo odważna i chętnie eksploruje otoczenie. Jak na Akitę jest bardzo gadatliwa i naprawdę dużo szczeka.
Mayu (pręguska) ma 5 lat. Jest nieco wycofana w pierwszym kontakcie i ostrożnie nawiązuje relacje z obcymi. Jest trochę bardziej uparta niż jej koleżanka i potrafi się zbuntować, jak coś jej się nie podoba. Ale nie ma w niej cienia agresji.
Psy wychowały się razem i tworzą bardzo zgrany duet, którego nie chcemy rozdzielać. Yumi jest zdecydowanie przewodniczką tego stada, a Mayu polega na jej opinii i stara się ją naśladować.
Dziewczyny oczekują na zabieg sterylizacji i będą szukały nowego, odpowiedzialnego domu.
Obecnie przebywają w DT pod Poznaniem.

Zainteresowany adopcją? – zapoznaj się z zasadami adopcji , wypelnij i wyślij do nas poniższy formularz.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.

 Wzór umowy adopcyjnej. 

e-mail: kontakt@akity.pl
tel. 516677827 po godz. 17.30

Ares- AA do adopcji- schronisko Elbląg

Ares został oddany do schroniska 10.09.2020 przez swoją opiekunkę, ponieważ pies „broniąc” młodszego dziecka (noworodka) zaatakował jej 11-letniego syna. Opiekunka psa podkreślała jednak, że Ares nigdy wcześniej nie przejawiał zachowań agresywnych ani w stosunku do starszego dziecka, ani do innych znanych sobie osób.