Wasabi i Uran

Ta cudowna para szuka dla siebie nowego domu Wasabi (6lat) oraz Uran (3,5 roku) to psiaki, które przyjechały z Ukrainy. Są to fantastyczne, bardzo proludzkie bestyjki, które są stworzone do kochania. Wasabi jest bardzo śmiała i od razu podchodzi do człowieka na głaski i czochranie. Uwielbia kontakt z ludźmi i nieustannie domaga się uwagi, potrafi nawet zamęczyć tą wielką psią miłością. Uran jest z początku ostrożny, bacznie obserwuje co robi jego koleżanka, ale po paru minutach również przychodzi na swoją dawkę pieszczot. Razem stanowią idealnie zrównoważony duet!. Szukamy dla nich domu w parze, ponieważ psy są ze sobą bardzo związane. Uran bardzo źle znosi, kiedy Wasabi nie ma w pobliżu. Gdy panna pojechała na sterylizację, Uran złapał małą depresję i nie mógł sobie poradzić z jej nieobecnością. Psiaki mieszkały wcześniej w domu, trzymają czystość, super chodzą na smyczy, miały też kontakt z dziećmi . Wiemy, że adopcja dwóch akit może być wyzwaniem, jednak ta para jest jak jeden, duży osobnik Jeśli chodzi o stosunek do kotów, to niestety nie zalecamy. Jest szansa że potraktują kota jak interaktywną zabawkę.
Wasabi i Uran przebywają obecnie pod Poznaniem.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.