Dizel – poczekalnia adopcyjna

Dyzio jest około 5 letnim psem, który trafił do nas w lutym 2021 roku. Został odebrany właścicielom w stanie tragicznym. Był wychudzony z licznymi zmianami skórnymi i ranami na całym ciele. Po wstępnych badaniach stwierdzono u niego świerzb, ropień i infekcje niektórych ran oraz wychudzenie i anemię. Dizel nie miał łatwego życia. Jako młody pies został oddany przez właścicielkę, ponieważ urodziło jej się dziecko. Trafił do pana, który postanowił wyjechać i zostawił psa u swoich rodziców. Dizel początkowo przebywał w domu, jednak kiedy pojawiły się problemy skórne wylądował na łańcuchu w budzie. Od września 2020 roku nie chodził na spacery, przez co pojawiły się u niego zaniki mięśniowe. Dizel ma również obustronne entropium (podwinięcie się powieki w oku) i być może będzie potrzebował zabiegu okulistycznego.
Dyzio jest bardzo łagodnym i przyjaznym psem, który lubi kontakt z człowiekiem. Zaczepia do zabawy, chętnie daje się głaskać i z uporem maniaka ładuje się do łózka. Dogaduje się z innymi psami i póki co nie sprawia większych problemów. Z uwagi na jego stan zdrowia zostało wdrożone leczenia zmian skórnych, odpowiednia suplementacja oraz żywienia, które pozwoli mu dojść do siebie. Potem będziemy dalej rozszerzać diagnostykę  skóry oraz oczu. 
Dizel na razie nie jest do adopcji. Ale za jakiś czas, jak dojdzie do siebie i przejdzie zabieg kastracji będzie wypatrywał swojego domu. 
Możecie wesprzeć jego leczenie wpłacając darowiznę na nasze konto z dopiskiem "Dizel".
Fundacja AWP
Bank: PKO BANK POLSKI S.A.
IBAN: PL 82 1440 1387 0000 0000 1000 8875
SWIFT(BIC): BPKOPLPW