MA DOM-Dizel

Dyzio jest około 5 letnim psem, który trafił do nas w lutym 2021 roku. Został odebrany właścicielom w stanie tragicznym. Był wychudzony z licznymi zmianami skórnymi i ranami na całym ciele. Po wstępnych badaniach stwierdzono u niego świerzb, ropień i infekcje niektórych ran oraz wychudzenie i anemię. Dizel nie miał łatwego życia. Jako młody pies został oddany przez właścicielkę, ponieważ urodziło jej się dziecko. Trafił do pana, który postanowił wyjechać i zostawił psa u swoich rodziców. Dizel początkowo przebywał w domu, jednak kiedy pojawiły się problemy skórne wylądował na łańcuchu w budzie. Od września 2020 roku nie chodził na spacery, przez co pojawiły się u niego zaniki mięśniowe. Dizel ma również obustronne entropium (podwinięcie się powieki w oku) i być może będzie potrzebował zabiegu okulistycznego.
Dyzio jest bardzo łagodnym i przyjaznym psem, który lubi kontakt z człowiekiem. Zaczepia do zabawy, chętnie daje się głaskać i z uporem maniaka ładuje się do łózka. Dogaduje się z innymi psami i póki co nie sprawia większych problemów. Z uwagi na jego stan zdrowia zostało wdrożone leczenia zmian skórnych, odpowiednia suplementacja oraz żywienia, które pozwoli mu dojść do siebie. Potem będziemy dalej rozszerzać diagnostykę  skóry oraz oczu. 
Dizel na razie nie jest do adopcji. Ale za jakiś czas, jak dojdzie do siebie i przejdzie zabieg kastracji będzie wypatrywał swojego domu. 
Możecie wesprzeć jego leczenie wpłacając darowiznę na nasze konto z dopiskiem "Dizel".
Fundacja AWP
Bank: PKO BANK POLSKI S.A.
IBAN: PL 82 1440 1387 0000 0000 1000 8875
SWIFT(BIC): BPKOPLPW

update:
----
Kochani spieszymy z nowymi informacjami na temat naszego uroczego Dyzia! Chłopak przeszedł już operację oczu oraz wykonano mu kastrację. Operacja się udała, choć był również mały incydent, bo puścił szew w jednym oku. Wykonano zabieg, w którym założono ponownie szwy i Dyziek dochodzi do siebie. Zabieg zniósł bardzo dobrze, jedyne co mu przeszkadzało to kołnierz, który najwyraźniej uwłaczał jego godności. Mamy również potwierdzoną diagnozę w sprawie skóry. Wyniki biopsji wskazały na SA. Kawaler jest już zabezpieczony we wszystkie możliwe środki do walki z chorobą, suplementy i preparaty wspomagające. Skóra wygląda naprawdę ładnie, ogniska zapalne się wygoiły, więc teraz pozostaje dbać o jego kondycję i w miarę możliwości zapobiegać rzutom choroby. Jeszcze raz pięknie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli zbiórkę na jego leczenie! To dzięki Wam mogliśmy wykonać wszystkie niezbędne badania i sprawnie poprowadzić leczenie. Jesteście wspaniali!

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.