Radek

Radek jest psem zabranym z Radys i znajduje się pod naszą opieką już prawie 1,5 roku. Kiedy do nas trafił, był niemal dziki, ale nie ma się co dziwić, skoro spędził za kratami prawie całe życie. Jego początki u nas łatwe nie były, bo Radek bał się dosłownie wszystkiego. Na swój lęk reagował łapiąc zębami wszystko, co znajdowało się w jego zasięgu. Postępy robił bardzo powoli i "skokowo". Niedawno przewieźliśmy go do naszego hoteliku pod Krakowem, gdzie ma możliwość kontaktu z większą ilością osób. Jaki jest Radek? Jest to pies, który nie ma w sobie cienia agresji, ale jego stosunek do człowieka jest bardzo ostrożny. Całkiem nieźle chodzi na smyczy, na spacerze jest nieco przyczajony, ale też interesuje się otoczeniem. Bez problemu można go pogłaskać, choć widać, że dotyk nie sprawia mu wielkiej radości. Szukamy dla niego domu stałego, lub domu tymczasowego, w którym będzie mógł przebywać w bliskim kontakcie z człowiekiem. Radek odnajdzie się w spokojnym domu, bez dużej ilości bodźców, u ludzi, którzy dadzą mu przestrzeń i pomogą mu budować jeszcze większe zaufanie do człowieka. Ale należy pamiętać, że jest to pies, który zawsze będzie trochę obok. Na pewno nie będzie Przytulanką i psem, który ponad wszystko ukocha głaski. Takie psy jak Radek zawsze mają małe szanse na dom, ale być może komuś poruszy się serce i pokocha rudzielca? Kawaler ma około 8 lat i przebywa pod Krakowem.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.