Masami- szukamy domu

Masami Go sunia poleca się do adopcji!❤️ Dziewczyna przeszła już zabieg sterylizacji, przy okazji zabiegu usunięto jej również dwa sutki, w których zalegało mleko, dlatego były przerośnięte. Badanie tarczycy w normie. Morfologia i biochemia też w porządku. Jej zmiany skórne goją się, ale powoli. Strupki poodpadały, na ogonie zaczynają pojawiać się już pojedyncze włoski. Po odpowiedniej pielęgnacji okolicy oczu, zmiany wokół nich też wyglądają dużo lepiej.
Masami jest przeuroczą, proludzką i kochaną suczką, która garnie się do człowieka. Ma około 7 lat. Nie ma w niej cienia agresji. Chętnie przybiega po głaski i rozdaje całusy na prawo i lewo. Na koty reaguje obojętnie 🐱, w stosunku do innych psów ma typowo akicie podejście :jeśli pies jej otwarcie nie zaczepia, raczej go ignoruje. Ale jeśli coś jej się nie podoba, potrafi się odszczekać.
Masami prawdopodobnie mieszkała na zewnątrz, zapewne najlepiej odnalazłaby się w domku z ogrodem. W przypadku mieszkania w bloku wymagałaby pewnie przyzwyczajenia do schodów, windy i innych "miejskich atrakcji". Nie jest zdecydowanie psem lękowym, co ułatwiłoby jej przystosowanie się do nowych warunków. Dziewczyna potrzebuje przede wszystkim człowieka i miłości.

Zainteresowany adopcją? – zapoznaj się z zasadami adopcji , wypelnij i wyślij do nas poniższy formularz.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.

 Wzór umowy adopcyjnej. 

e-mail: kontakt@akity.pl
tel. 516677827 po godz. 17.30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *