Ma DOM- Masami

Masami Go sunia poleca się do adopcji!❤️ Dziewczyna przeszła już zabieg sterylizacji, przy okazji zabiegu usunięto jej również dwa sutki, w których zalegało mleko, dlatego były przerośnięte. Badanie tarczycy w normie. Morfologia i biochemia też w porządku. Jej zmiany skórne goją się, ale powoli. Strupki poodpadały, na ogonie zaczynają pojawiać się już pojedyncze włoski. Po odpowiedniej pielęgnacji okolicy oczu, zmiany wokół nich też wyglądają dużo lepiej.
Masami jest przeuroczą, proludzką i kochaną suczką, która garnie się do człowieka. Ma około 7 lat. Nie ma w niej cienia agresji. Chętnie przybiega po głaski i rozdaje całusy na prawo i lewo. Na koty reaguje obojętnie 🐱, w stosunku do innych psów ma typowo akicie podejście :jeśli pies jej otwarcie nie zaczepia, raczej go ignoruje. Ale jeśli coś jej się nie podoba, potrafi się odszczekać.
Masami prawdopodobnie mieszkała na zewnątrz, zapewne najlepiej odnalazłaby się w domku z ogrodem. W przypadku mieszkania w bloku wymagałaby pewnie przyzwyczajenia do schodów, windy i innych "miejskich atrakcji". Nie jest zdecydowanie psem lękowym, co ułatwiłoby jej przystosowanie się do nowych warunków. Dziewczyna potrzebuje przede wszystkim człowieka i miłości.

Masami zostaje na stałę w swoim DT.
Serdecznie dziękujemy za adopcję dziewczyny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *