Fazi :)

Fazi to psiak który przebywał w Schronisku dla zwierząt w Paryżu - Fundacja Małych Braci św. Franciszka. Jest psem, który lubi być pępkiem świata, garnie się do człowieka i ciągle chce być w centrum uwagi. Nawet podczas czesania potrafi władować się na kolanka. Jest raczej typem zazdrośnika i nie chce się tą uwagą dzielić z nikim innym. Jest to pies, który musi być jedynakiem, nie dogada się ani z samcem, ani z sunią. Z kotem też raczej się nie zaprzyjaźni. Jego priorytetem jest człowiek i to człowieka najbardziej potrzebuje w swoim towarzystwie. Jest bardzo inteligentny i świetnie potrafi manipulować ludźmi. Analizuje jakie zachowania mu się opłacają i jak reaguje na nie człowiek. Jeśli widzi, że coś z jego metod nie działa potrafi zrezygnować i szukać nowego rozwiązania. Finalnie akceptuje nowe ustalenia. Fazi będzie potrzebował opiekuna konsekwentnego, który nie da sobie wejść na głowę i nie ulegnie pięknym, skośnym i uśmiechniętym oczom. Ale też człowieka, który da mu duże wsparcie i dużą dawkę uwagi, czasu i miłości. Pomału zaczynamy rozglądać się za nowym domem dla niego więc możecie już aplikować. Fazi jest wykastrowany, przebywa w domu tymczasowym pod Poznaniem.

Zainteresowany adopcją?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Odezwiemy się wkrótce.

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Formularz dla osoby zainteresowanej adopcją psa z Fundacji AwP

Dlaczego decydujesz się na psa tej rasy? Jaka jest Twoja wiedza na temat charakteru, potrzeb, zdrowia Akit? *
Czym (jaką karmą) planujesz karmić psa? *
Co zrobisz jeśli pojawią się problemy behawioralne u adoptowanego psa? *
Prosimy Cię o zapoznanie się z treścią umowy adopcyjnej. Jej wzór znajdziesz poniżej formularza. Jest to dokument, którego podpisanie i akceptacja postanowień jest jednym z warunków otrzymania od nas psa.
Adopcja jest bezpłatna. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie darowizny- to nieoceniona pomoc. Dla naszych podopiecznych możesz przekazać pieniądze, ale także karmę lub przedmioty codziennego użytku takie jak smycze, obroże, miski (tego nigdy za wiele).
Pieniądze możesz przekazać wyłącznie w formie przelewu na konto fundacji lub PayPal.
Zgoda

Wzór umowy adopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *