81581530_10157132189499072_7388468850162925568_o

MAJĄ DOM – Merci i szczyle

Z całej czeredy do adopcji został już tylko jeden piesek- Gapcio. Przebywa w DT niedaleko Poznania. Jest cudnym 5 miesięcznym radosnym, sympatycznym szczeniakiem, który kocha wszystkich i wszystko. Wychowany z kotami, w pełni je akceptuje. Chłopak jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony, a przede wszystkim niesamowicie piękny!
Gapcio będzie dużym psem. Przebywa w Domu Tymczasowym w okolicach Poznania.
Szukamy dla niego domu, w którym będzie pełnoprawnym członkiem rodziny. Nie zostanie wydany do kojca, budy, ani na łańcuch! Poniżej jego kilka fotek i filmik. Zainteresowany adopcją? wypełnij i wyślij do nas ankietę. 

Merci ok. 1,5 roczna sunia w typie karelskiego psa na niedźwiedzie. 
Przejęliśmy ją wraz z przychówkiem w październiku ubiegłego roku. Przybyła ze schroniska w Wojtyszkach, gdzie po 2 tygodniach pobytu na kwarantannie urodziła maluchy. Naturalne wydaje się być pytanie- kim był tatuś. No i równie naturalna jest odpowiedź nie wiemy. Zapewne ktoś wyrzucił sukę, gdy okazało się, że jest w ciąży… 
Sama Merci przebywa w DT pod Lublinem. Jest jeszcze odrobinę nieokrzesana. Pod czujnym okiem wspaniałych opiekunów uczy się świata i ogłady. W kojcu zachowuje nienaganną czystość. Kocha wszystkich i wszystko - szczególnie jedzenie. Nie wykazuje żadnej agresji ani do ludzi, ani do innych psów poza faktem, że zdarza jej się bronić miski. Koty "swoje" toleruje,  ma silny instynkt łowiecki . Jest dosyć energiczna i potrzebuje sporej dawki ruchu. Szukamy dla niej domu z aktywnymi ludźmi. Panna jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. 

Merci i wszystkie szczeniaki zostały adoptowane :)
Pięknie dziękujemy!
Gapcio 🙂
Merci i Kasia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *