Facebook YouTube Google

Tola

Człowiek spokojny i taki już"na zawsze" poszukiwany:)

 

Tola nie jest psem pierwszej młodości. Może mieć ok. 8 lat. Ma w uchu tatuaż, ale nieczytelny.
Zabraliśmy ją ze schroniska w Poznaniu.
Kiedyś miała swojego przyjaciela - Tymona. Niestety- odszedł :( Przegrał walkę z rakiem wątroby.
Kiedyś miała też dom, ale niestety nie potrafiła się w nim odnaleźć. Wróciła do nas po kilku miesiącach od adopcji. Tolę stresuje hałas, duży ruch, gwar i głośne zabawy (np. małego dziecka).
Dzisiaj sunia jest gotowa na to, by ponownie zaufać człowiekowi, gotowa na ponowną adopcję. My też- wiemy już więcej jakiego domu i człowieka potrzebuje i mamy nadzieję, że tym razem uda nam się znaleźć dla niej Człowieka takiego "na zawsze".
Marzy nam się- po tym wszystkim co przeszła- dom spokojny, najlepiej z możliwością wybiegu (ogródek). Bez małych dzieci i innych zwierząt. Człowiek Toli to człowiek mający czas dla psa. Mający czas na spacery, ceniący spokój :)
Sunia nie jest psem całkowicie zdrowym, młodziutkim i nie jest psem bez wad :) Ale jest z całą pewnością psem, który ma ogromny potencjał, potrafi kochać i którego można pokochać bez reszty. Jak to akita- nie toleruje innych psów. Związana była jedynie z Tymonem. Próby zapoznania ją z innym psem skończyły się niestety niepowodzeniem. Nie toleruje również kotów. Nauczona jest spokojnego chodzenia na smyczy. Nie wymaga wiele- tylko ciepłego i mądrego właściciela.
Przeszła operację wycięcia guza sutka. Rokowania (jak zwykle w takich przypadkach) są raczej ostrożne. Guz miał niestety cechy guza złośliwego.
Kontrolne badania nie wykazały żadnych przerzutów i po zasięgnięciu opinii kilku niezależnych lekarzy wet. zdecydowaliśmy o niepoddawaniu Toli operacji wycięcia najbliższych węzłów chłonnych i całej listwy mlecznej.
Decyzję podjęliśmy w oparciu o diagnostykę, uwzględniając wiek Toli i rokowania.
Wszystkie szczegóły medyczne wraz z wynikami badań oczywiście przekażemy osobie zainteresowanej ew. adopcją psicy.
Mamy świadomość, że przed Tolą w najlepszym przypadku jakieś 4- 5 lat życia i chcielibyśmy dzięki Wam podarować jej Dom, w którym się odnajdzie, by jej życie zmieniło się na lepsze, a ona sama mogła podarować radość swojemu Człowiekowi.
Tola jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Na swój nowy dom oczekuje pod Wrocławiem.


Jeśli szukasz psa:

    • do kojca,
    • na łańcuch,
    • dla szpanu,
    • do stróżowania w firmie,


to oszczędź sobie i nam czasu, nie pisz i nie dzwoń.
Nie dostaniesz od nas psa, bo dla nas pies to członek rodziny, nie rzecz!

Tola przebywa aktualnie pod Wrocławiem.
Jesteś zainteresowany adopcją?

Zapoznaj się z Zasadami adopcji i skontaktuj się z nami.

Kontakt w sprawie adopcji: patrz-> Zasady adopcji :)

No i jest! wymarzony!

Pięknie dziękujemy.Tola ma swojego Człowieka i nowy Dom :)

od 25 marca 2017 r.