Facebook YouTube Google

Kumiko

Ma Dom :)

 

Przedstawiamy Wam młodą suńkę Kumiko.
Panienka przebywa jeszcze w schronisku w Środzie Wlkp., ale już dzisiaj pokazujemy Wam śliczności i zaczynamy szukać dobrego domu.
Do schroniska trafiła w grudniu ub. roku odłowiona jako "błąkająca się" . Początkowo wylękniona i nieufna, dzięki pracy tamtejszych Wolontariuszy stała się radosną, ciekawą świata i ludzi psicą :)
Pracę Wolontariuszy kontynuuje Ela, której pięknie dziękujemy.
Odwiedza co kilka dni Kumiko, dogląda, dokarmia, socjalizuje, wychodzi na spacery i stara się poznać dziewczynę na tyle, byśmy mogli jak najlepiej Wam ją opisać i zaprezentować.
Co już wiadomo?
- ciągnie jak parowaóz,
- nie wykazuje żadnej agresji do człowieka,
- ma na szyi i przy ogonie gojące się już na szczęście zmiany skórne. Nie znamy ich podłoża ponieważ wykonane badanie zeskrobiny nie wykazało niczego. Zatem może to być alergia np. na słomę, albo na pchły?. Tak, czy inaczej- dzięki magicznej maści Eli oraz uprzejmości pracowników schroniska, którzy 2 razy dziennie smarują zmiany- jest duża poprawa. Jesteśmy zatem dobrej myśli, że gdy już będzie szła do domu to wygojona i obrastająca w sierść.
- określiłyśmy wiek Kumiko na ok. 2 - 2,5 roku.
- sunia jest odrobaczona, zdrowa, wysterylizowana. Na zdjęciach i filmiku zaprezentowała się Wam w fartuszku posterylkowym. Szwy ściągamy w piątek i w zasadzie wyjścia są dwa. Albo do tego czasu zgłosi się po nią człowiek, któremu zdecydujemy się powierzyć jej dalsze losy, albo zabierzemy ją do współpracującego z nami DT i będzie oczekiwała na swój nowy dom w woj. świętokrzyskim.
W związku z tym osoby zainteresowane adopcją zapraszamy do kontaktu:
Kontakt w sprawie adopcji: 516 677 827 (po. godz. 17.30) lub kontakt@akity.pl

Zapraszamy Cię na stronę z Zasadami adopcji.

 

Jeśli szukasz psa:

    • do kojca,
    • na łańcuch,
    • dla szpanu,
    • do stróżowania w firmie,

to oszczędź sobie i nam czasu, nie pisz i nie dzwoń.
Nie dostaniesz od nas psa, bo dla nas pies to członek rodziny, nie rzecz!

Kontakt w sprawie adopcji: patrz-> Zasady adopcji :)

28 lutego 2017 r. sunia została adoptowana :)

Serdecznie dziękujemy!